• Záznamové zariadenie pre Intercom server
  32 súčasných kanálov pre záznam - jednoduchá obsluha - plne integrovaný do systému
  32 súčasných kanálov pre záznam - jednoduchá obsluha - plne integrovaný do systému
ComWIN 3.0 Web Client - Konať rýchlo a flexibilne - kedykoľvek, kdekoľvek

Prijať a spracovávať volania, prednostne odpovedať na tiesňové hovory a súčasne sledovať obraz z kamerového systému, odpovedať na požiadavky, ovládať brány, závory, spúšťať signalizáciu ‒ to všetko si vyžaduje perfektný prehľad, koordináciu a manažment. A to je presne to, čo poskytuje nový webovský klient ComWINu.

 

Bez potreby inštalovať prídavný software môžete rozšíriť audio funkcie Vašej komunikačnej hlásky o prehľadné jasne štrukturované užívateľské rozhranie vizualizačnej aplikácie ComWIN.

 

Prostredníctvom štrukturovaných zoznamov máte na obrazovke prehľad o celom komunikačnom systéme spolu s obrazovou informáciou integrovaných kamerových systémov a súčasne s riadením externých systémov. S ovládaním prstom na dotykovom displeji alebo kliknutím myšou.

OBJAV  VIAC

Intercom Touch. Byť v kontakte - pohodlne.

V tomto prípade určite záleží na použitej technológii.Intercom Touch od spoločnosti Commend si užívatelia okamžite obľúbia.

Použitie im uľahčuje zrozumiteľné a intuitívne užívateľské rozhranie.V dobre štrukturovaných adresároch okamžite nájdu toho, koho potrebujú. Jednoduchým kliknutím prsta dôjde k spojeniu a je možné pridať obraz ďalším dotykom. Preklikávaním cez zobrazované mapy si užívateľ ľahko nájde cestu k požadovanému cieľu. Intercom Touch - jednoducho, pohodlne. Commed.

OBJAV VIAC

Podávame virtuálny Interkom server

Svetovo prvý softwarový Interkom server je konečne pripravený dobiť trhy. Jeho meno je:

 

VirtuoSIS®

 

Jeho účel: poskytovať najvyššiu kvalitu hlasového a obrazového interkom spojenia kdekoľvek a kedykoľvek je to potrebné; zabezpečovať jednoduché používanie komplexného hlasového a obrazového spojenia, čím sa užívatelia ľahko stávajú skutočnými majstrami v ovládaní Interkom systému - a to naviac v high-tech kvalite s použitím najnovších virtuálnych technológií, ktoré prinášajú:

 • Jednoduchosť: všetky funkcionality len na niekoľko kliknutí
 • Dostupnosť:  podpora všetkých mechanizmov virtuálnych platforiem ochrany pred výpadkom
 • Flexibilitu:  škálovateľné, nákladovo efektívne možnosti licencovania pre každú potrebu
 • Efektívnosť: svetovo prvá naozajstná platforma pre konvergenciu Interkom a IT systémov

Obráťte sa na nás pre viac detailov s otázkami ohľadom nášho nového podávaného gurmánskeho menu: VirtuoSIS s ‘Intercom over IT’!

VIAC

Conductor - nová generácia riadiacich a operátorských pracovísk od spoločnosti Commend

CONDUCTOR bol vyvinutý špeciálne pre účely centralizovaného manažmentu a ovládania Interkom systémov na najvyššej úrovni a užívateľskej obsluhy.

 

 

 

 • Dokonalá symfónia dizajnu: štýl, inovácia, high-quality
 • Udáva tón: intuitívna obsluha, mobilita na riadiacom pulte
 • Intercom 2.0 v perfektnom súzvuku: plná modularita a široké možnosti integrácie externých systémov

VIAC

Digitálne záznamové zariadenie (DVR)

Možnosť uskutočniť tiesňové volanie môže zachrániť život. Prijať takýto hovor tak isto. Mať záznam hovoru je však rovnako dôležité.

 • Ako dôkazový materiál a pre zdokumentovanie v justičných zariadeniach, na policajných staniciach, pracoviskách colnej správy, letiskách, pri evakuáciách a pod.
 • Záznam hlasovej komunikácie v kritických situáciách vo výťahoch, v operačných strediskách záchranných služieb, na parkoviskách, na nástupištiach alebo na iných miestach so zvýšeným nebezpečenstvom.
 • Ako prostriedok pre manažment kvality v call-centrách.
 • Záznam hlasovej komunikácie konferenčných a dispečerských hovorov, v podnikoch, bankách a dispečingoch.

Viac

Produkty Commend

Požiadavky pretavené do dokonalosti.

Commend je komunikácia, ktorá má systém: riešenia navrhnuté a vyrobené s ohľadom na ľudí a prostredie. Produktové portfólio pokrýva naozaj všetky požiadavky od jednoduchého prepážkového dorozumievacieho zariadenia po komplexné integrované riešenia. Modulárny koncept riešení Commend zabezpečuje spolu s ostatnými bezpečnostnými systémami ako napríklad CCTV, SKV, vysielačky a pod. jednotnú, jednoducho manažovateľnú integrovanú platformu pre komunikáciu a bezpečnosť.

Komunikačné hlásky

Commend vyrába komunikačné hlásky pre široké spektrum použitia a rôzne prostredia - napríklad hlásky s antibakteriálnym povrchom pre nemocnice, tiesňové antivandal hlásky pre nástupištia alebo robustné priemyselné hlásky do výbušného prostredia v petrochemickom priemysle.

Viac

 Riadiace pracoviská a dispečerské pulty

"Všetko pod kontrolou!" Riadiace pracoviská, dispečerské pulty s grafickou nadstavbou vizualizačnej aplikácie ComWIN zvládajú riadenie aj komplexných situácií, monitorovanie a ovládanie aj v sieťovej konfigurácii jednoducho a s prehľadom.

Viac

Intercom servery

Komunikačné servery Commend sú mozgom celého systému. Tvoria multifunkčnú platformu pre najrozličnejšie rozhrania - účastnícke moduly pre pripojenie intercom terminálov, moduly rozhraní pre pripojenie externých bezpečnostných, signalizačných systémov vrátane modulov pre záznam, archivácia hlasovej komunikácie a moduly pre prepojenie do externých komunikačných sietí.

Viac

Hlas.Obraz.Signalizácia

Komunikácia pre vyššiu bezpečnosť.

Commend vyvinul integrovanú systémovú platformu pre komunikáciu a bezpečnosť, ktorá spĺňa najnáročnejšie požiadavky - interaktívna, modulárna, škálovateľná s jednotným užívateľským rozhraním. Prepojenie vizuálnych a hlasových informácií poskytuje obsluhe komplexný pohľad na situáciu s možnosťou rýchlejšie a efektívnejšie zasiahnuť.

 • News // 20.03.2014
  ComWIN 3.0 Web Client
 • News // 20.03.2014
  Rada AF: Interkom moduly s niečím naviac
 • News // 20.03.2014
  Intercom Touch. Byť v kontakte - pohodlne.